Nauczyciele

Liczba odwiedzających: 266
Rok szkolny 2022/23

Dyrektor
p. o. Mariusz Suwiński  - muzyka

Wicedyrektorzy 
Agnieszka Pańczuk-Wójtowicz - język polski
Elżbieta Wyszyńska - język angielski

Nauczyciele

Renata Banach - geografia, podstawy przedsiębiorczności
Monika Banak - biologia
Edyta Baranowska - etyka
Paulina Bączek - język angielski
Jolanta Cieszkowska - matematyka
Kinga Cieślak - historia
Sylwia Czauderna-Jurczyk - język polski
Paweł Czyż - informatyka
Monika Dąbrowska - język polski
Katarzyna Dec - religia
Marika Doktorska - wychowanie fizyczne
Paulina Dudek - biologia
Renata Dzida-Gardias - język niemiecki
Marek Dzięgiel - trener piłki siatkowej
Renata Ernst-Milerska - język niemiecki
Katarzyna Falkowska - język angielski
Jorge Garcia Fernandez - język hiszpański
ks. Marek Filipczuk - religia
Tadeusz Garcarz - informatyka
Tomasz Goduń - język angielski, wiedza o społeczeństwie
Monika Garwolińska - biologia
Ewa Gromadzka-Białous - język polski
Magdalena Gułajska - psycholog
Natalia Guzowska - informatyka
Magda Idzik - język angielski
Joanna Jarosz - biologia
Mariusz Jaskulski - język angielski
Agata Kaczmarczyk-Banou - język francuski, język hiszpański
Renata Kamińska - język polski
Adriana Kardasz - język angielski
Agnieszka Kobuszewska - język angielski
Grzegorz Kowalczyk - trener piłki siatkowej
Karol Kruk - wychowanie fizyczne
Justyna Lidak - geografia
Marta Lipka - język angielski
Barbara Łączyńska - chemia
Ewelina Łowicka - trenerka pilki nożnej
Anna Łozińska - chemia
Jolanta Magda - język francuski
Mariola Majcher - wychowabiue fizyczne
Alicja Makuch - biblioteka
Jakub Marcinkowski - wychowanie fizyczne
Magdalena Markowska - język polski
Jakub Miecznikowski - trener piłki siatkowej
Maria Mikulska - fizyka
Daniel Mirosz - historia, historia i teraźniejszość, wiedza o spoleczeństwie
Małgorzata Nadworna - matematyka
Beata Nidzgorska - pedagog
Beata Oleksik - biblioteka
Małgtozata Paderewska - historia, historia i teraźniejszość
Marcin Pańczuk - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
Urszula Paszkiewicz - język angielski
Bronislav Petrushak - wychowanie fizyczne
Włodzimierz Petrushak - wychowanie fizyczne
Elżbieta Piekarzewska - geografia
Ireneusz Poniński - historia sztuki, plastyka
Małgorzata Pryk - język angielski
Barbara Przytuła-Doktorska - wychowanie fizyczne
Joanna Rogala - biologia
Marzena Rychcik - język angielski
Artur Sierawski - historia, historia i teraźniejszość
Anna Sołoducha - język polski
Dorota Stamirowska - język angielski
Monika Stasiuk - geografia
Anna Styś - matematyka
Ewa Szwoch - matematyka
Agnieszka Trybel - język angielski
Mariola Walczak - historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Anna Wichrowska - fizyka
Piotr Wojdyga - trener piłki nożnej
Ewa Zielińska-Jemioło - nauczyciel wspomagający
Kamila Żak - język niemiecki
Urszula Żychowicz - matematyka