Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zajęcia samoobrony organizowane w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

21 i 27 lutego w naszej szkole odbyły się zajęcia samoobrony organizowane w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” przez uczennice z 2 klasy naszego liceum oraz ich koleżanki.Kursy trwały po 2 godziny i poprowadzone zostały przez profesjonalnych instruktorów z "Akademii Samoobrony". 

Zaprezentowano i przećwiczono podstawowe chwyty i dźwignie. Pokazano również jak bronić się przedmiotami codziennego użytku np.kluczami czy parasolką. W zajęciach wzięło udział w sumie około 80 osób,wzbudziły one zainteresowanie TVP Warszawa  oraz Telewizji Legionowskiej. Wydarzenie nagłośnione było przez media społecznościowe, ulotki i plakaty. Wzmianki o kursie można było znaleźć w większości legionowskich gazet.

.