Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Projekty z doradztwa zawodowego

Pierwszoklasiści, mając na wykonanie prac pół roku, nie próżnowali. Na lekcjach, oprócz zwykłych prezentacji, można było oglądać filmy o wybranych zawodach, porozmawiać z ich przedstawicielami, czy napić się kawy (w czasie prezentacji o bariście).

Projekty nie były więc jedynie szansą na dobrą ocenę. Dały możliwość poznania różnych profesji, predyspozycji do ich wykonywania. Stały się szansą na skonkretyzowanie swoich planów na przyszłość, jakże ważnych dla licealistów, przed którymi wiele trudnych wyborów. Iść do pracy czy na studia? Jeśli studia, to jakie? Co po nich?

31 maja uczniowie klasy 1b mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda praca nauczyciela języka polskiego (prezentacja i wywiad z Panią Agnieszką Pańczuk–Wójtowicz), a 3 czerwca uczennice klasy 1s zorganizowały spotkanie ze specjalistą do spraw księgowości (gościem na zajęciach była mama Dagmary Makowskiej).

                                                                            Mariusz Walczak ( klasa 1b)

.