Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


26 finał WOŚP w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Legionowie – ponad podziałami.

Stało się to możliwe, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wysiłkowi całej rzeszy ludzi: organizatorów, wolontariuszy, dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców, uczniów i absolwentów PZSO w Legionowie oraz wszystkich współpracujących z nami szkół i instytucji - osób działających w sztabie, zbierających i liczących zebrane pieniądze, przygotowujących stoiska oraz imprezy towarzyszące, sponsorów i darczyńców, i oczywiście mieszkańców Legionowa i okolic, którzy hojnie wrzucali pieniądze do puszek. Otrzymaliśmy znaczące wsparcie od władz miasta i powiatu – Pana Roberta Wróbla Starosty Powiatu Legionowskiego oraz Pana Romana Smogorzewskiego – Prezydenta Miasta Legionowa, którzy objęli ten finał patronatem, a także wsparli finansowo jego organizację.

CHCĘ GORĄCO PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ, UDZIAŁ I WSPARCIE 26 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – orkiestry, której  każdy dźwięk porusza ludzkie serca i wydobywa z ludzi to, co najcenniejsze – potrzebę niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Szczególnie ciepło dziękuję dyrygentowi tej Orkiestry Panu Mariuszowi Suwińskiemu pełniącemu rolę szefa sztabu, na którym spoczął największy trud przygotowań i organizacji tej imprezy. Ogromnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny zagraliśmy ponad podziałami, we wspaniałej atmosferze, że ponownie Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy połączyła wszystkich ludzi dobrej woli. Wierzymy, że za rok znów się spotkamy na kolejnym finale. Jeszcze raz dziękujemy i … do zobaczenia.

                                                                                           Dyrektor PZSO Jolanta Magda

 

.