Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Dzień Mamy

 

25 maja obchodziliśmy Dzień Mamy. Uroczystość przygotowały klasy pierwsze. Mamy były witane przez uczennice z koszami pełnymi serduszek. Sala gimnastyczna na ten wyjątkowy wieczór zmieniła się w kawiarenkę, gdzie nasi goście mogli skosztować wypieków przygotowanych przez gimnazjalistów.
Na scenie uczniowie zaprezentowali skecze. Scenki w humorystyczny sposób pokazywały współczesne relacje pomiędzy matką a dorastającymi dziećmi, których życie skoncentrowane jest na nowoczesnych mediach. W przerwach, uczniowie naszej szkoły mieli okazję pochwalić się swoimi muzycznymi talentami przed szerszą publicznością.
Wieczór uświetniły ballady wykonywane przez pana Leszka Kazimierskiego. Artysta zaprezentował bardzo szeroki repertuar i śpiewał w kilku językach, między innymi po chorwacku, rosyjsku, niemiecku.
Spotkanie było bardzo udane, uczniowie stanęli na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że Mamy dobrze wspominają ten wieczór.

.