Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


IX Dzień Profilaktyki Uzależnień – 7 grudnia 2012 r. ,,Bo warto żyć inaczej"

 

        Jak co roku o tej porze Pedagog szkolny przy współpracy z liderami klasy II c zorganizowała  przedsięwzięcie : Szkolny Dzień Profilaktyki Uzależnień, którego odbiorcami były wszystkie klasy pierwsze. W gościnnych progach Urzędu Miasta odbył się spektakl  teatralny  pt „Drzazgi” .Bardzo pouczający, świetnie wykonany przez aktorów Teatru „Zwierciadło” z Łodzi. Na zakończenie , uczestnikom konkursów : plastycznego, multimedialnego i wokalnego wręczono cenne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Legionowie. Jak co roku o tej porze Pedagog szkolny przy współpracy z liderami klasy II c zorganizowała  przedsięwzięcie : Szkolny Dzień Profilaktyki Uzależnień, którego odbiorcami były wszystkie klasy pierwsze. W gościnnych progach Urzędu Miasta odbył się spektakl  teatralny  pt „Drzazgi” .Bardzo pouczający, świetnie wykonany przez aktorów Teatru „Zwierciadło” z Łodzi. Na zakończenie , uczestnikom konkursów : plastycznego , multimedialnego i wokalnego wręczono cenne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Legionowie. Mieliśmy jeszcze w planach – warsztaty edukacyjne, ale ze względu na okrojony czas  w tym dniu, odbędą się one w późniejszym terminie.

  • W konkursie  plastycznym nagrodzeni zostali : 1a - Wojciech Wiśniewski, Bartosz Brzeziński- za plakat„Rzuć nałogi, włącz myślenie”; 1i – Damian Sosnowski – za plakat „Palacz” oraz 1d – Dominika Jakubowska, Marta Kosiorek – za plakat „Żyj bez nałogów, bo warto”. Wyróżnienie otrzymała  –       1d - Ada Uścińska – za plakat „Spiderman”.
  • W konkursie  multimedialnym  na spot reklamowy : 1d – Jan Jechna ; 1c – Rafał Kościesza, Antonina Lewicka, Marcelina Barszczewska;  1b – Michalina Mitura, Aneta Komosińska ;
  • W konkursie  wokalnym  za tekst piosenki oraz jej  wykonanie wyróżnienie  zdobyli  uczniowie   1 i - Damian Sosnowski, Damian Staniewski,  Jakub Fonfara, Łukasz Bieńkowski;

        Zachęcamy innych uczniów w kolejnych latach do aktywniejszego udzielania się w innych konkursach i projektach na forum szkoły, gdyż , jak wiemy , talentów  w Konopnickiej  nie brakuje .

Oto foto relacja z tego wydarzenia:

  • img_0415
  • img_0448

  • img_0458
.