Samorząd - wybory

Data: 01.06.2021 r., godz. 20.00    376
Wybraliśmy nowych członków SU!
1 czerwca zebrał się nowy skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Jego członkowie w głosowaniu tajnym wybrali spośród siebie Prezydium, czyli Przewodniczącego i jego Zastępców. Raczej Przewodniczącą i jej dwie Zastępczynie :
Przewodniczącą została Klaudia Gudyn z kl. IIb
Zastępcami wybrani zostali: Nikola Śnieżko IIc i Anastazja Matejko IID
SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy POWODZENIA !!!!
M.S.
 
31 maja 2021 odbyły się wybory uzupełniające do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Z dziewięciu kandydatów, którzy ubiegali się o mandat czworo z nich uzyskało największą liczbę głosów i tym samym uzupełniło skład Zarządu:
Barbara Brzezińska 1D 
Wiktoria Pensiek 1H
Anna Suska 2B 
Jakub Charzyński 1H.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy samorządowej.
M.S.
 
Szanowni Uczniowie,
Zapewne wszyscy wiecie o zbliżającym się terminie wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Po wielu rozmowach w gronie obecnego Zarządu Samorządu Uczniowskiego, po konsultacjach z Panią Dyrektor a przede wszystkim po analizie obecnie obowiązującego Regulaminu Samorządu Uczniowskiego, w trosce o zapewnienie jak najlepszej frekwencji i uwzględniając fakt powrotu wszystkich klas do nauczania stacjonarnego, zdecydowaliśmy się ostatecznie na wybory w wersji tradycyjnej. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia w wyborach i sukcesu wyborczego a wyborców zachęcamy do zapoznania się z programami wyborczymi. Każdy z Was ma swój głos i realny wpływ na to jaka będzie nasza szkoła. 
Zarząd SU
Opiekun SU
Mariusz Suwiński
 
Samorząd Uczniowski Liceum im. Marii Konopnickiej w Legionowie od lat jest animatorem wielu ciekawych przedsięwzięć na terenie naszej szkoły. W związku z wygaśnięciem kadencji ustępującego Przewodniczącego Mateusza Rokickiego z kl. IIIe i członków Zarządu: Katarzyny Strzyżewskiej z kl. IIIb, Jakuba Karczmarczyka z kl. IIIe i Jakuba Króla z kl. IIIi, zgodnie z Regulaminem SU w dniu 31 maja 2021 odbędą się wybory uzupełniające do składu nowego Zarządu SU na lata 2021-2023. Kandydaci to dziewięcioro uczniów klas I i II, którzy mają ciekawe pomysły, są kreatywni i chętni do pracy społecznej. Zapoznajcie się z ich plakatami wyborczymi i głównymi założeniami programowymi. 
 
Lista kandydatów do Samorządu Uczniowskiego na lata 2021-2023:
1. Dawid Bombalicki
2. Barbara Brzezińska
3. Jakub Charzyński
4. Michał Daniszewski
5. Oliwia Lemczak 
6. Wiktoria Pensiek
7. Zuzanna Pucko
8. Anna Suska
9. Oliwia Zawistowska
Wybory odbędą się w trybie stacjonarnym (ZMIANA DECYZJI). Wszyscy kandydaci mają swoje numery na liście wyborczej. Każdy wyborca ma tylko jeden głos. Warto dokonać dobrego wyboru. 
M.S.
 
Zapraszamy do zapoznania się ze spotami wyborczymi Oliwii Lemczak i Zuzanny Pućko:
Kandydaci
Przedstawiamy Kandydatów do Samorządu Uczniowskiego i ich programy:
Kandydaci, foto nr 1, Kandydaci, foto nr 2, Kandydaci, foto nr 3, Kandydaci, foto nr 4, Kandydaci, foto nr 5, Kandydaci, foto nr 6, Kandydaci, foto nr 7, Kandydaci, foto nr 8, Kandydaci, foto nr 9,