Nauczyciele

Liczba odwiedzających: 13299
Rok szkolny 2023/24

Dyrektor
Mariusz Suwiński  - muzyka

Wicedyrektorzy 
Agnieszka Pańczuk-Wójtowicz - język polski
Elżbieta Wyszyńska - język angielski

Nauczyciele

Piotr Badura - informatyka
Renata Banach - geografia, podstawy przedsiębiorczości
Monika Banak - biologia
Edyta Baranowska - etyka, filozofia
Paulina Bączek - język angielski
Agnieszka Bełcikowska-Bramowicz - plastyka, historia sztuki
Jolanta Cieszkowska - matematyka
Kinga Cieślak - historia
Sylwia Czauderna-Jurczyk - język polski
Paweł Czyż - informatyka
Katarzyna Dąbek - matematyka
Monika Dąbrowska - język polski
Katarzyna Dec - religia (urlop dla poratowania zdrowia)
Marika Doktorska - wychowanie fizyczne
Renata Dzida-Gardias - język niemiecki
Marek Dzięgiel - trener piłki siatkowej
Renata Ernst-Milerska - język niemiecki
Katarzyna Falkowska - język angielski
Tadeusz Garcarz - informatyka
Jorge Garcia Fernandez - język hiszpański
Monika Garwolińska - biologia
Tomasz Goduń - język angielski, wiedza o społeczeństwie
Monika Garwolińska - biologia
Magdalena Górska - język polski, pedagog specjalny
Ewa Gromadzka-Białous - język polski
Magdalena Gułajska - psycholog
Natalia Guzowska - informatyka
Magda Idzik - język angielski
Mariusz Jaskulski - język angielski
Agata Kaczmarczyk-Banou - język francuski
Ewa Kalińska - matematyka, fizyka
Renata Kamińska - język polski
Adriana Kardasz - język angielski
Anna Kiełczewska - biznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości
Agnieszka Kobuszewska - język angielski
Grzegorz Kowalczyk - trener piłki siatkowej
Karol Kruk - wychowanie fizyczne
Justyna Lidak - geografia
Marta Lipka - język angielski
Barbara Łączyńska - chemia
Ewelina Łowicka - trenerka piłki nożnej
Anna Łozińska - chemia
Jolanta Magda - język francuski
Mariola Majcher - wychowanie fizyczne
Alicja Makuch - biblioteka
Jakub Marcinkowski - wychowanie fizyczne
Magdalena Markowska - język polski
Jakub Miecznikowski - trener piłki siatkowej
Daniel Mirosz - historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Małgorzata Nadworna - matematyka
Beata Nidzgorska - pedagog
Beata Oleksik - biblioteka
Małgorzata Paderewska - historia, historia i teraźniejszość
Marcin Pańczuk - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
Urszula Paszkiewicz - język angielski
Małgorzata Pryk - język angielski
Barbara Przytuła-Doktorska - wychowanie fizyczne
Joanna Rogala - biologia
Krzysztof Rogulski - fizyka
Marzena Rychcik - język angielski
Sylwia Sawicka - język angielski
Artur Sierawski - historia, historia i teraźniejszość
Anna Sołoducha - język polski
Dorota Stamirowska - język rosyjski
Monika Stasiuk - geografia
Anna Styś - matematyka
Agnieszka Szaga - matematyka
Ewa Szwoch - matematyka
Agnieszka Trybel - język angielski
Patryk Turek - wychowanie fizyczne
Mariola Walczak - historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Walewska-Żurek - język francuski, język hiszpański
Anna Wichrowska - fizyka
Piotr Wojdyga - trener piłki nożnej
s. Justyna Zaręba - religia
Hanna Zarzecka - religia
Ewa Zielińska-Jemioło - nauczyciel wspomagający
Kamila Żak - język niemiecki