Konstytucja 3 maja

Data: 30.04.2026 r., godz. 20.00    342
Pamiętamy!

Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Apel przygotowali uczniowie klasy 1B. W krótkim i merytorycznym wystąpieniu podkreślono znaczenie Konstytucji 3 Maja, przypomniano przyczyny jej uchwalenia, przebieg oraz skutki. Nie zabrakło także pieśni "Mazurek Trzeciego Maja". To była nie tylko lekcja historii, ale także chwila refleksji nad tym, jak ważne jest pielęgnowanie naszej tożsamości i tradycji.

FB_IMG_1778091682308.jpg (92 KB)

FB_IMG_1778091683730.jpg (107 KB)

Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca
Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca, foto nr 1, Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca, foto nr 2, Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca, foto nr 3, Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca, foto nr 4, Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca, foto nr 5, Konstytucja 3 maja - uroczystość upamiętniająca, foto nr 6,