Przełajowe biegi w Komornicy 2017

Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta zajęli 1 miejsce w powiecie w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich w Podgórzu, które odbyły się 20.10.17.

Na szczególne wyróżnienie zasługują:

Aleksandra Kosmowska 1 miejsce;

Natalia Filipczak 3 miejsce;

Jan Skrzypek 2 miejsce;

Jakub Karabin 3 miejsce;

Powyżej wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i medale.

Gimnazjum reprezentowali następujący uczniowie:

Dziewczęta - Kamińska Inga 3A, Choma Martyna 3B, Jaśkiewicz Wiktoria 3B, Niecikowska Olga 3B, Musiał Wiktoria 2B, Łuniewicz-Stępniak Zuzanna 2B, Kupś Magda 2B, Zipper Wiktoria 2B, Stępniewska Julia 2B, Strzyżewska Katarzyna 3C, Hubicz Julia 3C, Wojtko Julia 3C, Siedliska Marta 3C, Gromczewska Amelia 2C, Kordowska Oliwia 2C, Kordowska Oliwia 2C, Soćko Joanna 2C, Piłatowicz Maja 2A, Frąk Monika 2A

Chłopcy - Bogusz Marcin 3B, Siwiec Hubert Siwiec 3B, Karczmarczyk Jakub 3B, Zbysiński Miłosz 3A, Lachowski Tymoteusz 3A, Murawski Marcin 3C, Wojsz Alek 2C, Stokowski Patryk 2C, Piątkowski Wojciech 2B, Machowski Przemek 2B, Łapow Filip 2C, Szelkowski Mateusz 2A.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Inga Kamińska, która zajęła 2 miejsce i Zipper Wiktoria - 7 miejsce. Wśród chłopców Marcin Bogusz zajął 5 miejsce, Stokowski Patryk - 6 miejsce.

Powyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do międzypowiatowych biegów indywidualnych w Pomiechówku.

Powyżej wymienieni uczestnicy otrzymali dyplomy i medale. Opiekunami zawodów byli Urszula Patriak, Wojciech Lalek, Marcin Pańczuk.

3.10.17.odbyły się międzypowiatowe biegi indywidualne Gimnazjum w Pomiechówku. Zipper Wiktoria zajęła 18 miejsce, Stokowski Patryk 20 miejsce. Bogusz Marcin 32 miejsce. Marcin pewnie zajął by lepszą lokatę ale podczas biegu zatrzymał się na trasie pomagając kontuzjowanemu koledze z innej szkoły. Zachował się fairplay, jest wzorem do naśladowania. Wisienką na torcie był bieg Ingi Kamińskiej, która zajęła 7 miejsce i zakwalifikowała się do biegów wojewódzkich, które odbędą się wiosną.

Gratulacje!

Opiekunem zawodów była Urszula Patriak

9.10.17 dziewczęta z Gimnazjum startowały w powiatowych zawodach w piłce nożnej na Arenie w Legionowie zajmując V miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Chojnacka Maja 3B, Choma Martyna 3B, Niecikowska Olga 3B, Jaśkiewicz Wiktoria 3B, Krupko Natalia 3B, Bekas Zuzanna 2B, Matuszewska Maria 2B, Piłatowicz Maja 2A, Błońska Milena 2A, Kaczmarczyk Edyta 2A. Opiekunem zawodów była Urszula Patriak.