Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Przełajowe biegi w Komornicy 2017

W dniu 26.09.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych w Komornicy. Licealiści reprezentowali szkołę w składzie:

1) Dziewczęta – Natalka Filipczak 2b, Zosia Łukasik 2b, Aleksandra Kosmowska 1a, Natalia Kossek 1e, Sylwia Rączka 3b, Julita Dąbrowska 1e.

2) Chłopcy – Jan Dobroch 3c, Krzysztof Reksulak 1s, Jakub Karabin 2c, Michał Rusin 1c, Szymon Jakubiak 1c, Szymon Cichocki 1a, Jan Skrzypek 3a.

 

Czytaj więcej: Przełajowe biegi w Komornicy 2017

I miejsce w zawodach

Na zawodach lekkoatletycznych szkół licealnych, bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, zajmując I miejsce w zawodach lekkoatletycznych szkół licealnych.

I miejsce w kategorii dziewcząt w zawodach lekkoatletycznych szkół licealnych 
II miejsce w kategorii chłopców w zawodach lekkoatletycznych szkół licealnych
I miejsce w zawodach lekkoatletycznych szkół licealnych
Gratulacje!

Kamil Roszkiewicz


Zawody w biegach przełajowych w Komornicy.

27 września odbyły się zawody w biegach przełajowych w Komornicy. Trasa prowadziła po malowniczym terenie w okolicach zapory „Dębe”. Nasi zawodnicy zarówno indywidualnie, jak i drużynowo odnieśli sukces.

 

Czytaj więcej: Zawody w biegach przełajowych w Komornicy.

Pierwszy Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora PZSO w Legionowie

Dnia 10 kwietnia odbył się Pierwszy Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora PZSO w Legionowie organizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: P. Barbarę Doktorską, P. Mariolę Majcher oraz P. Wojciecha Lalka. Wzięli w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych. O puchar walczyły 4 drużyny: Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe, Publiczne Gimnazjum w Chotomowie, Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie. Zdobywcami pucharu została drużyna naszej szkoły, którą reprezentowało 8 osób, a trenerem był P. Wojciech Lalek.

Czytaj więcej: Pierwszy Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora PZSO w Legionowie

SENIORIADA 2016

"Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o naszym zdrowiu. Systematyczne ćwiczenia, które dla seniorów prowadzi Pani Mariola Majcher na UTW gwarantują utrzymanie  ogólnej kondycji naszego organizmu a tym samym dobrego samopoczucia. Senioriady październikowe na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych."

Czytaj więcej: SENIORIADA 2016

.