Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zawody piłki ręcznej chłopców

Dnia 16 marca 2018 roku w szkole im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców. Brały w nich udział różne szkoły z naszego powiatu. Wszyscy oglądali mecze z pełnym zaciekawieniem, a emocji nie zabrakło na boisku i trybunach. Po długich rozgrywkach ogłoszono wyniki. 

 

Zawody w tenisie stołowym

W dniu 12 kwietnia 2018r w hali sportowej Arena Legionowo odbyły się Powiatowe Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasze liceum reprezentowali: Sandra Podgórska z klasy 1c i Maria Kościelska z klasy 3c oraz Antosiewicz Seweryn z klasy 1d i Misiura Marcel z klasy 2a, opiekunem była prof. Barbara Przytuła-Doktorska.

Czytaj więcej: Zawody w tenisie stołowym

Zawody w piłce siatkowej chłopców

W dniu 1 marca 2018r w naszej szkole przy ul. J. Piłsudskiego 26 w Legionowie odbyły się Powiatowe Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. 

Czytaj więcej: Zawody w piłce siatkowej chłopców

Zawody w piłce siatkowej dziewcząt

W dnia 20 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 5 szkół z powiatu legionowskiego. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszego liceum przygotowana przez prof. Wojciecha Lalka była bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie mecze zajmując I miejsce w zawodach.

 

Czytaj więcej: Zawody w piłce siatkowej dziewcząt

Przełajowe biegi w Komornicy 2017

W dniu 26.09.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych w Komornicy. Licealiści reprezentowali szkołę w składzie:

1) Dziewczęta – Natalka Filipczak 2b, Zosia Łukasik 2b, Aleksandra Kosmowska 1a, Natalia Kossek 1e, Sylwia Rączka 3b, Julita Dąbrowska 1e.

2) Chłopcy – Jan Dobroch 3c, Krzysztof Reksulak 1s, Jakub Karabin 2c, Michał Rusin 1c, Szymon Jakubiak 1c, Szymon Cichocki 1a, Jan Skrzypek 3a.

 

Czytaj więcej: Przełajowe biegi w Komornicy 2017

.