Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Artykuły

Musical "Titanic" - zaproszenie

Już po raz trzeci mieszkańcy Legionowa i okolic będą mogli uczestniczyć w ciekawym przedsięwzięciu teatralno-muzycznym przygotowanym przez uczniów LO im. M. Konopnickiej. Tym razem będzie to musical "Titanic".

Przez kilka miesięcy, w ramach działań Szkolnego Klubu Licealisty AJA, pod kierunkiem p. M. Borkowskiego młodzież ćwiczyła kolejne sceny, które złożą się na historię głównej bohaterki Róży. Tym razem utwór podejmuje trudną problematykę uzależnień, z którymi, jakże często, styka się współczesna młodzież. Powodów do ucieczki w narkotyki może być wiele... zdradzona miłość, związany z tym ból, problemy rodzinne... Z tym wszystkim zmierzy się główna bohaterka. Jak sobie poradzi? By sie tego dowiedzieć, zapraszamy na premierę musicalu, która odbędzie się 22 marca 2014 r. o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Ratusza Miasta Legionowo. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Legionowie. Doskonała gra aktorska, piękna muzyka i przejmująca tematyka musicalu gwarantują, że dla nikogo nie będzie to czas stracony. Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

.