Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


I miejsce w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych projektu Matematyka dla Ciekawych Świata – edycja VI

Reprezentanci naszej szkoły: Tomasz Bandurski, Tomasz Czajkowski, Michał Karpiński– kl. 2a Krzysztof Łopatowski, Krystian Kulas, Dominik Sierant – kl. 1a Tomasz Kopytko, Agnieszka Sobota – kl. 3a zdobyli 1 miejsce w projekcie UW Matematyka dla Ciekawych Świata – edycja VI. Zajęcia prowadzili pracownicy naukowi i studenci Uniwersytetu – Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Wydziału Fizyki. Nasza szkoła zajęła 1 miejsce. Ranking: http://licealisci.icm.edu.pl/drupal/?q=node/116

 

.