Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


eTwinning w naszej szkole

Wszystko co dobre szybko się kończy. Mieliśmy okazję się o tym przekonać podczas pobytu Tobiasa w naszej szkole. Korzystając z narzędzi platformy eTwinning udało się nam nawiązać współpracę z nauczycielem z Niemiec.Tobias Frischholz jest nauczycielem informatyki i pracuje w Mittelschule w miejscowości Markt  Indersdorf niedaleko Monachium. Jego tygodniowy pobyt w naszej szkole związany był w programem Job shadowing, który polega na wzajemnej obserwacji szkół i wymiany doświadczeń zawodowych. Czas od 29 lutego do 4 marca był zarówno dla nas jak i dla Tobiasa bardzo pracowity. W ramach tej wizyty odbyło się wiele spotkań z nauczycielami naszej szkoły, przedstawicielami SU oraz dyrektorem. Ponadto, Tobias prowadził zajęcia dla naszych uczniów, które przybliżyły kulturę Bawarii oraz system edukacji w Niemczech. Mamy nadzieję, że to dopiero początek tej owocnej współpracy.
Thank you Tobias for that great week.                                Agnieszka Trybel

 

 

 

.