Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Programistyczne święto, czyli Code Week

W dniach 15-23 października  2016r. podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania odbył się pierwszy ogólnopolski międzyszkolny hackathon online. Przez tydzień drużyna przygotowywała programistyczne projekty przy wsparciu mentorów Fundacji, po czym zostały one poddane ocenie profesjonalnego jury oraz głosowaniu internautów!Najlepsze pomysły zostały nagrodzone, pula nagród wynosiła 6 tys. zł. W Hackathonie „Hack Heroes” mogli wziąć udział uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych, pracując w zespole /drużynie od 1-6 osób. W konkursie uczestniczyło 70 drużyn z całej Polski.
Nasi uczniowie - Drużyna Robaczki w składzie Kacper, Krzysztof i Mateusz z Powiatowego Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie zdobyli nagrodę specjalną w wysokości 1000 zł. za aplikację "Meet Your Week" w konkursie Hackathon „Hack Heroes” . Nagroda za wykorzystanie zaawansowanych technologii maszynowego uczenia się oraz rozbudowaną koncepcję aplikacji.
Brawo, brawo, brawo, gratuluję. Jestem z Was dumna chłopcy !!!!
Brygida Wagner-Konstantynowicz

.