Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Przyjaciele dla Kazika

Błyskawicznie pojawiła się inicjatywa zorganizowania koncertu charytatywnego pod hasłem "Przyjaciele dla Kazika". Odzew ze strony anonimowych darczyńców, mieszkańców Legionowa i okolic przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Tego dnia już od progu na ludzi chcących wziąć udział w koncercie czekały przebogate stoiska, pełne wspaniałości zorganizowane przez klasę Ib (do której aktualnie chodzi Wiktor) oraz Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legionowie do którego chodził przez 9 lat. Występy na scenie rozpoczął krótki film poświęcony Kazikowi (bo tak nazywają go przyjaciele i znajomi). Film zwieńczyła piosenka dedykowana koledze przez jego klasę. W dalszej części zaprezentował się Teatr PoProstu z Zespołu Szkół Salezjańskich w krótkim spektaklu "Paleta życia" oraz wokaliści z Muzycznej Strefy AJA, Muzycznej Strefy ZSP i zaprzyjaźnione zespoły. W trakcie koncertu zorganizowana została licytacja na rzecz Wiktora, podczas której nabywców znalazły obrazy,prace uczniów i inne pamiątki. Łącznie podczas koncertu organizowanego we współpracy z Fundacją AVE udało się zebrać 18.468,73!!!! BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY SIĘ DO TEGO PRZYCZYNILI!!!! WIKTOROWI NATOMIAST ŻYCZYMY DUUUUUUUUUUUUUŻO ZDROWIA I SZYBKIEGO POWROTU DO NAS!!!!!

M.S. 
.