Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Droga Pani Wicedyrektor! Dziękujemy...

Serdeczne gratulacje i wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę. Życzymy wielu lat w zdrowiu i radości. Niech czas wolny od pracy zawodowej pozwoli na realizację wielu planów, zamierzeń i pasji. Wszystkiego dobrego... :)

Brygida Wagner-Konstantynowicz:

"Jestem wdzięczna Pani Annie Skłodowskiej-Wiśniewskiej, która ze mną - bo przez aż 18 lat - trzymała ster Konopnickiej jako wicedyrektor. Dzięki niej udawało się pokonywać rafy, ale też udawało się przeżywać najpiękniejsze chwile – uroczystości, czy też pięknie przygotowane jubileusze szkoły, które wspominam z łezką w oku. Wyjątkowo rozumiała ona uczniów i pięknie z nimi pracowała. Wicedyrektor, która była też świetnym nauczycielem języka ojczystego, była oddana szkole i ja zawsze mogłam na niej polegać". 

tekst:

/fragmenty z przemówienia Pani wicedyrektor Jolanty Magdy wygłoszonego podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017;
/Michał Sokołowski;

 

 

 

.