Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Droga Pani Dyrektor! Dziękujemy...

Z naszą szkołą jest Pani związana od 1982 roku na stanowisku dyrektora szkoły. Trudno wyliczyć wszystkie Pani zasługi dla tej szkoły. Wielokrotnie pozyskiwała Pani środki finansowe na wyposażenie szkoły. Wiele uwagi poświęcała Pani międzynarodowej współpracy młodzieży, w szkole realizowano wiele ciekawych projektów i przedsięwzięć. Zawsze najważniejsi byli dla Pani uczniowie i ich dobro. W swoją pracę wkładała Pani wiele serca i energii. Dlatego nie było przypadkiem, że w 2011 roku na wniosek Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej została Pani nagrodzona Statuetką "Zasłużony dla Miasta Legionowo". Było to wielkie wyróżnienie dla całej naszej społeczności szkolnej.

Praca z młodzieżą to trudne i odpowiedzialne zadanie. Dziękujemy Pani za cierpliwość i wyrozumiałość. Chcemy podziękować za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę, za okazywaną życzliwość i wsparcie, Przez wiele lat pokazywała nam Pani, z jaką odpowiedzialnością należy kierować placówką, zawsze mając na uwadze dobro przede wszystkim uczniów i nas swoich pracowników. Starała się Pani jak najlepiej przekazać nam wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania zadań spoczywających na szkole.

Serdeczne gratulacje i wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę. Życzymy wielu lat w zdrowiu i radości. Niech czas wolny od pracy zawodowej pozwoli na realizację wielu planów, zamierzeń i pasji. Wszystkiego dobrego... :)

tekst:

/fragmenty z przemówienia Pani wicedyrektor Jolanty Magdy wygłoszonego podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017;

/Michał Sokołowski;

 

 

 

 

.