Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Nasza Pani Dyrektor Brygida Wagner-Konstantynowicz przechodzi na emeryturę

Panie dyrektor Brygida Wagner-Konstanynowicz i Anna Skłodowska-Wiśniewska w swoją pracę wkładały wiele serca i energii. Z wielką determinacją zdobywały środki finansowe i wyposażenie. Realizowały wiele wartościowych projektów i przedsięwzięć. Zawsze najważniejsi byli uczniowie i ich dobro.

Dziś dziękujemy za wieloletnią współpracę, ale mamy nadzieję, że nie żegnamy się z Paniami na zawsze i że będziemy się spotykać na kolejnych uroczystościach szkolnych. Z tą szkoły związały Panie większość swojego życia, poświęciły jej wiele swojego czasu i zaangażowania. Wszystko to niech splata się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Paniom na zasłużonej emeryturze. Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pań dobry humor i aby znalazły Panie czas dla siebie, na realizację swoich pasji. Życzymy również dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

tekst:

/fragmenty z przemówienia Pani wicedyrektor Jolanty Magdy wygłoszonego podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017;

/Michał Sokołowski;

 

.