Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Oficjalnie pożegnaliśmy dyrekcję i nauczycieli, dla których mijający rok szkolny jest ostatnim w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Legionowie: pp. dyrektor Brygidę Wagner-Konstantynowicz, wicedyrektor Annę Skłodowską-Wiśniewską, Małgorzatę Urbaniak, Małgorzatę Piwowarczyk i Janinę Garcarz.
Najzdolniejszym uczniom rozdano świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy wykazali się przez ostatnich 10 miesięcy w różnych dziedzinach – naukowych, sportowych, wolontariackich i samorządowych.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W LEGIONOWIE.

Program uroczystości poprowadzili Amelia Jaroszewska i Jakub Karczmarczyk (dla klas I i II Gimnazjum) oraz Filip Leszczyński i Paweł Paprocki (dla klas trzecich).

Panie dyrektor Brygida Wagner-Konstantynowicz i Jolanta Magda wygłosiły okolicznościowe przemówienia do młodzieży.

W imieniu wychowawców głos zabrała Pani Renata Palmowska, natomiast w imieniu Rady Rodziców do uczniów mówiła Pani Ewa Majka.

W imieniu klas Trzecich mowę pożegnalną wygłosiła Natalia Raczyńska.

Życzenia od młodzieży w imieniu Samorządu Uczniowskiego złożyli Marta Siedliska i Mateusz Rokicki (w klasach I i II Gimnazjum) oraz Karolina Bembas i Patryk Markut (w klasach trzecich).

Po wręczeniu uczniom nagród za najlepsze wyniki w nauce i osiągnięcia odbyła się projekcja filmu pt. "Klasy trzecie w retrospekcji" przygotowany przez młodszych kolegów z klasy 2 B pod okiem wychowawcy - Pana Mariusza Suwińskiego.

Podczas uroczystości usłyszeliśmy następujące utwory muzyczne w wykonaniu:
1. Mikołaja Bodzana - wiązanki melodii filmowych;
2. Damiana Antoszka - z repertuaru Zenka Martyniuka "Oczy Zielone"

Wysłuchaliśmy, także utwór muzyczny "Radioaktive" w wykonaniu Żeńskiego Kwartetu z klasy 2 A Gimnazjum.

Pan Mariusz Suwiński w specjalnej dedykacji dla Pani Dyrektor Brygidy Wagner-Konstantynowicz wykonał utwór "Dni których nie znamy" z repertuaru Marka Grechuty oraz "Drogi" z repertuaru Stróże Poranka.

Na koniec obejrzeliśmy występ artystyczny pt. "Ostatnia lekcja". Program przygotowali uczniowie klas 2B i 2C Gimnazjum, pod kierunkiem wychowawców: Pani Agnieszki Gajewskiej i Pani Ewy Kalińskiej.

Życzymy bezpiecznych i miłych wakacji.

 

 

.