Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


EUROWEEK

Zajęcia oraz prezentacje na Euroweeku były naprawdę niezwykłe. Podczas prac w grupach mieliśmy kolejną szansę na zintegrowanie się i podszkolenie języka. Prezentacje pokazywane przez wolontariuszy były niesamowite. Najbardziej wszystkim zapadła w pamięć prezentacja o Filipinach - Yuu Wii. Wolontariuszka opowiadała nam o swoim kraju z wielkim sentymentem. Mówiła wiele ciekawych rzeczy, ale poruszała też trudne tematy. Wszystkim bardzo zapadło to w serca. 

Pod koniec wyjazdu robiło się coraz ciekawiej. Zorganizowano dla nas „Mam talent” oraz wieczór, w którym wykonywaliśmy wiele niemożliwych zadań, które dzięki nam, stały się możliwe. Było bardzo wesoło i zabawnie, czego nie mogę powiedzieć o pożegnaniu.
Nie ukrywam, że każdy bardzo zżył się z całym miejscem, wolontariuszami i pożegnanie było trudne. Nikt nie chciał się rozstawać, jednak było to konieczne. Mimo, że minął już tydzień, ciągle tęsknimy za tym miejscem, jednak mamy nadzieję, że tam jeszcze wrócimy.

Wiktoria Głuch kl. 1A

.