Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wycieczka integracyjna w Kulce

W dniach 26-28 września klasy pierwsze udały się na wycieczkę do ośrodka,,Kulka” na Mazurach. Wyjazd miał na celu zintegrowanie się uczniów poprzez różnorodne gry i zabawy zespołowe. Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy, a każda z grup miała odrębny plan zajęć. Grupy przez cały dzień poświęcały się takim rozrywkom jak ścianka wspinaczkowa, strzelnica paintballowa, nauka samoobrony, survival czy gry na czas. Pierwszego dnia wycieczki na wieczór zostało zaplanowane ognisko, a następnie,,Świetliki”, czyli spacer nocą po lesie. Drugiego wieczoru natomiast miała miejsce impreza, na której uczniowie do późna świetnie się bawili, włączając do tego nauczycieli.
Według mnie, wycieczka udała się w stu procentach. Szczerze mówiąc, uczniowie obawiali się podziału na grupy, jednak wyszło naprawdę świetnie. Już po pierwszym dniu każdy w grupie się dobrze dogadywał. Najbardziej podobały mi się Świetliki, ponieważ wtedy nastąpił taki przełom i naprawdę się zintegrowaliśmy. Wspólne śpiewanie, a nawet tańczenie było przezabawne. Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i nie mogę się doczekać kolejnego.

Wiktoria Głuch 1A

 

 

  

 

.