Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wycieczka I B

28 kwietnia 2016r.odbyła się wycieczka klasy  1B do Warszawy.
Pierwszym punktem  wycieczki było Państwowe Muzeum Archeologiczne. Lekcja muzealna dotyczyła stylów architektonicznych w średniowieczu i średniowiecznego skryptorium, czyli całego średniowiecznego warsztatu pisarskiego. Klasa Poznała pojęcia związane ze średniowieczną książką, dowiedziała się kto i w jaki sposób pracował w skryptoriach. Uczniowie mieli okazję wykonać własny iluminowany złotem i srebrem inicjał, który zabrali ze sobą do domu na pamiątkę.
Później uczniowie pojechali do Hangaru 646. Po rejestracji otrzymali dla pełni bezpieczeństwa skarpety antypoślizgowe i mogli zacząć zabawę. Hangar podzielony jest na strefy: akrobatyczną z podłogą samowybijającą umożliwiającą podniebne akrobacje i miękkie lądowanie; strefę trampolin - 50 trampolin różnego rodzaju, które zadowolą każdego; strefę koszykówki i basen z gąbkami, w którym "pływanie" było nie lada wyczynem. Uczniowie maksymalnie wykorzystali czas i miejsce, do którego przyjechali. Śmiechom i podniebnym lotom nie było końca. Do Hangaru na pewno jeszcze uczniowie wrócą . Wycieczka była bardzo udana.

autor Julia Koprowska IB

.