Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Rady Pedagogiczne w sierpniu 2016r

Uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana terminów  Rad Pedagogicznych.
Rada Pedagogiczna podsumowująca pracę szkoły w roku szkolnym 2015/16 odbędzie się 26 sierpnia 2016 r. (piątek). o godz.10.00.
Rada Pedagogiczna - organizacja pracy szkoły w roku szkolnym 2016/17 odbędzie się 29 sierpnia 2016r.(poniedziałek) o godz.10.00.
Przypominam o obowiązku stawienia się do pracy w komisjach maturalnych  i poprawkowych dla klas I-III według grafiku, który znajduje się na stronie internetowej szkoły.
W komisjach na egzaminy maturalne dokonano trzech zmian:
W komisji maturalnej w Powiatowym Zespole Szkól Ogólnokształcących w Legionowie( macierzysta placówka) za Panią Urszulę Patriak pracuje kol.Mariusz Suwiński, w komisji w Zespole Szkól Ogólnokształcących Nr 2 w Legionowie za Panią Renatę Ernst-Milerską pracuje kol. Renata Kamińska, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Dębem za Panią Magdalenę Markowską pracuje kol. Wojciech Lalek. Przewodniczących komisji proszę o przygotowanie planów sal na egzaminy , losów, pomocy dydaktycznych ( tablice matematyczne, magnetofony). Do zobaczenia na egzaminach.

Dyrektor Brygida Wagner-Konstantynowicz

.