Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Dzień Wiosny w Konopnickiej

Chociaż za oknem śnieg i zima nie odpuszcza – u nas powitaliśmy już Wiosnę w dobrych humorach i w atmosferze wspólnej zabawy. 21 marca 2013 obchodziliśmy w naszej szkole pod hasłem „Mam talent… Mam pasję”...

Utalentowani uczniowie naszej szkoły zaprezentowali koleżankom i kolegom wspaniały pokaz wokalnych i tanecznych umiejętności. Inni przygotowali wystawę prac plastycznych i opowiedzieli nam o swoich pasjach. Uczniowie klasy 2c wystąpili również we fragmencie sztuki Stanisława Wyspiańskiego „Wyzwolenie”, prezentując mam wspaniałe talenty recytatorskie. Niektóre klasy zaprezentowały się krótko w ramach ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski konkursu „Panorama klas”. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Przez dwie godziny wszyscy bawili się świetnie, a impreza zakończyła się wspólnym tańcem i śpiewem. Mamy nadzieję, że zachęceni wspaniałą atmosferą zabawy częściej będziecie podejmować takie wyzwania. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do organizacji tej imprezy, a także bawili się razem z nami, za ten wspaniały dzień. Możecie obejrzeć zdjęcia i fragmenty występów na stronie szkoły. I po co chodzić na wagary? Zobaczcie sami…

Samorząd Uczniowski

 • dzie wiosny 004
 • dzie wiosny 006

 • dzie wiosny 008
 • dzie wiosny 012

 • dzie wiosny 013
 • dzie wiosny 014

 • dzie wiosny 018
 • dzie wiosny 022

 • dzie wiosny 024
 • dzie wiosny 028

 • dzie wiosny 031
 • dzie wiosny 033

 • dzie wiosny 041
 • dzie wiosny 042

 • dzie wiosny 048
 • dzie wiosny 052

 • dzie wiosny 059
 • dzie wiosny 063

 • dzie wiosny 067
 • dzie wiosny 069

 • dzie wiosny 072
 • dzie wiosny 073

 • dzie wiosny 081
 • dzie wiosny 082

 • dzie wiosny 083
 • dzie wiosny 089

 • dzie wiosny 096
.